Інформація

про заклад Балаклійський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»
Балаклійської районної ради Харківської області
Рік заснування Заклад засновано Балаклійською районною радою у 1967 році.
Директор закладу освіти З 2015 року директором закладу освіти працює Засадченко Наталія Іванівна, який (а) має вищу педагогічну освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика початкового навчання; спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист; педагогічний стаж 28 років.
Контингент учнів (вихованців) Всього учнів (вихованців) – 311, з них: дошкільний підрозділ – 68 вихованців, підготовчий _-__, 1 - 4 класи - 111 учнів, 5-9 (10) класи - 93 учні, 10- 11(12) класи - 39 учнів. Випускників 9(10) класу - 8 учнів, 11(12) класу - 21 учень.
Мова навчання Українська
Педагогічний колектив Працює 28 педагогів, з них: 22 осіб мають вищу освіту; 2 - базову вищу освіту; 4 — середню спеціальну. За кваліфікаційною категорією: 9 вчителів «спеціаліст вищої категорії», 5 – «спеціаліст першої категорії», 4 – «спеціаліст другої категорії», 10 – «спеціаліст».
Забезпечення харчуванням Гарячим харчуванням учні (242) та вихованці (68) закладу забезпечені на 100%. Безкоштовним гарячим харчуванням забезпечено 120 учнів, з них: 111 учнів початкових класів, 9 учнів пільгових категорій (сироти та позбавлені батьківського піклування – 3, діти з малозабезпечених родин – 2, інвалідів – 4) та 8 вихованців з малозабезпечених родин.
Творчий потенціал Педколектив працездатний, успішно працює над реалізацією освітніх проектів: «Підвищення ефективності професійного самовдосконалення педагогічних працівників у між атестаційний період», «Підвищення компетентності вчителя щодо підготовки учнів до розв’язання тестових завдань ЗНО», « Підвищення якості підготовки учнів Харківської області до Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів та «Наукові обрії Харківщини», «Розвиток інклюзивної освіти в Харківській області», «Освітньо-екологічний центр «Екологічна освіта майбутнього».
Гурткова робота У закладі освіти працює 5 бюджетних гуртків: «Бісерні фантазії», «Художній дизайн», «Арт-студія «Дивосвіт»», «Історія краєзнавство», «Патріот» та 4 спортивні секції. Гуртковою роботою охоплено 60 % учнів закладу.
Матеріально-технічне забезпечення До послуг учнів та вихованців закладу освіти: 2 комп’ютерних класи, майстерня, музейна кімната, актова зала, тир, спортивна та гімнастична зала, футбольній майданчик, багатофункціональний спортивний майданчик зі штучним покриттям (баскетбол, футбол, волейбол), баскетбольний майданчик, майданчик зі спортивними тренажерами і нестандартним обладнанням для занять спортом на відкритому повітрі, їдальня, роздягальна, бібліотека. В дошкільному підрозділі: 3 спальні кімнати, 3 ігрові кімнати, актова зала, кімната для прання, 2 кімнати для медсестри, роздягальня.
Досягнення вихованців у 2017/2018 н. р. У 2017/2018 навчальному році учні закладу взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад, де посіли такі місця: Хімія - Сидоренко Єлизавета, 10 клас – ІІІ, Решетняк Антон, 7 клас – ІІІ; математика - Сінченко Єлизавета,8 клас – ІІ, Решетняк Антон, 7 клас - ІІ; географія - Сінченко Єлизавета, 8 клас-ІІ, Сидоров Денис, 10 клас – ІІІ; екологія - Бойко Дарина, 10 клас –ІІ; інформатика, інформаційні технології- Сінченко Єлизавета ,8 клас- ІІІ, Сидоров Денис, 10 клас- ІІІ, Куриленко Євгенія, 11 клас – ІІІ; українська мова - Ісіченко Валерія, 9 клас – ІІІ; фізика - Сінченко Єлизавета, 8 клас – ІІ, Сидоренко Єлизавета, 10 клас – ІІІ; правознавство - Сидоренко Єлизавета, 10 клас – ІІІ. 3 учні взяли участь в районному етапі науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (Сердюк Анастасія – 8 клас, Сидоренко Єлизавета – 10 клас, Сидоров Денис – 10 клас). Участь вобласному етапі захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН взяв Сидоров Денис, учень 10 класу. Учні закладу брали активну участь в спортивних змаганнях різних рівнів: - Спортивні досягнення з легкої атлетики - IV командне місце. - Районні змагання з баскетболу - ІІ місце. - Обласні змагання з баскетболу 3х3 - ІV місце серед дівчат, ІІ місце серед хлопців. - Фізкультурно-патріотичний фестиваль «Козацький гарт» - ІII командне місце, І командне місце з «човникового бігу 4х9», ІII командне місце зі стрибків на скакалці за 30 секунд. - Зональні змагання з міні-футболу - ІІІ командне місце. Протягом року для обдарованої молоді адміністрацією навчального закладу було створено належні умови для участі у конкурсах учнівської творчості: «Моя Україно!», Міжнародний конкурс з української мови ім. П. Яцика, Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка, Всеукраїнський інтерактивний конкурс «Колосок» для учнів 1-11 класів, Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру», Всеукраїнський фізичний конкурс «Левеня», Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної грамотності «Бобер», знавців англійської мови «Гринвіч» (участь – 29 учнів, «Срібний» - 1, «Бронзовий» - 2 ), «Мій біль – Чорнобиль», «Здорова планета – здоровий ти», «Місцеве самоврядування – це ми!», конкурси малюнків «Я та моя сім’я», «Твори Т.Г. Шевченка», «Цивільна оборона», «Молодь за безпеку дорожнього руху», «Електробезпека очима дітей» та інші. Учні НВК - учасники Всеукраїнських акцій, експедицій, фестивалів: «Моя Батьківщина – Україна», «Знайти героя Чорнобиля поруч», «Молодь обирає здоров’я», «Годівничка», «Всеукраїнський День лісів». Учні нашого закладу також беруть активну участь в інших творчних учнівських конкурсах, в таких як: 1) Радіодиктант до Дня української писемності та мови (участь, 9-11 класи) 2) Обласний конкурс для учнів 11 класу, твір-роздум «Розвиток моєї громади»» (І місце – Куриленко Євгенія, ІІ місце – Голубничий Олексій, ІІІ місце – Сільченко Єлизавета) 3) Обласний конкурс малюнків «Моє мирне небо» (участь). 4) Обласний конкурс «Ми та енергобезпека» (участь). 5) Районний конкурс творчих робіт «Молодь за безпеку дорожнього руху» (участь). 6) Обласний конкурс творчих робіт «Знай і люби свій край» (участь). 7) Всеукраїнський конкурс «Енергозалежність» (участь). 8) Обласний конкурс «Моя мрія» (участь). 9) Обласний конкурс творів «Не жартуй з вогнем» (участь). 10) Обласний конкурс плакатів «Енергетика для кожного» (участь). 11) Обласний конкурс творів «Місцеве самоврядування – це ми» (участь). 12) Обласний конкурс малюнків «Молодь за здоровий спосіб життя» (участь). Учні закладу брали участь у таких районних спортивних змаганнях: з легкої атлетики, День здоров’я, Малі Олімпійські ігри, Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра Сокіл» («Джура»), районні змагання із стрільби з пневматичної зброї, районний туристичний зліт.

/Files/images/Структура.jpg


Дошкільний підрозділ
ІІ молодша - 14 вихованців
Середня - 22 вихованця
Старша - 26 вихованців


І ступінь, 1-4 класи

Кількість класів - 5
Кількість учнів - 111

ІІ ступінь, 5-9 класи

Кількість класів - 5
Кількість учнів - 94

ІІІ ступінь, 10-11 класи

Кількість класів - 2
Кількість учнів - 38

Профільне навчання

10 клас - з поглибленним вивченням української мови та літератури
11 клас - універсальний
Кiлькiсть переглядiв: 387